Jepet banesa me qera. 165 EUR / muaj. 5,511 likes · 70 talking about this. gazeta celsi shtepi me qera bosh. Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Organizohet ne nje sallon ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Shtepi me qera Ditore Sponsorizuar. Shtepia ndodhet ne kat te 2 pa ashensor. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. dhoma, garsonier, aparamente, vila etj. Tek Kompleksi "Delijorgji" ne Rrugen e Kavajes jepet apartament 2+1 i mobil. shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Mi piace: 6662 · 60 persone ne parlano. "- është shprehur aktori. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Në bazë të të dhënave të marra, llogaritet që të zësh me qera një shtëpi në mënyrë të qëndrueshme, procesi zgjat […]. Astir bar oslo 0. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Rehan Munir është një djalë nga Pakistani që kërkon të gjejë një shtëpi me qera pasi do të shperngulet në New York. Bavarezët, që pasi siguruan shërbumet e Aleksandër Nubel nga Shalke 04, kanë vënë në shënjestër gardianin e Barcelonës, Mark Andre ter Shtegen. Gjithcka është e mundur nëse beson tek njerëzit e duhur!. Royal Property. Shtepi me qera. Shtepi me qera ne Shqiperi. com Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shtepi me Qera ne Tirane zona Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 3 dhe ka ambjent 5+1 me nje siperfaqe 160. merrni me qera apartament te madhesive te ndryshme per dhenie dhe marrje me qira apartament ne tirane shqiperi. Apartamente ne shitje ne Tirane - ambiente banimi dhe zyra me cmime te leverdisshme Apartamente ne shitje ne Tirane - shtepi , ambiente banimi dhe zyra me cmime te lira, oferta dhe okazione ne 2018, qender, astir, 21, ali dem, pazari ri, tirana e re, myslym shyri, porcelan , fresku, kinostudio, don bosko, zogu zi, dogana, profarma, komuna parisit, liqeni, yzberisht, unaza re, selvia,. Planimetria eshte mjaft funksionale dhe e organizuar me siperfaqe prej 125 m2. Apartamenti jepet bosh. Vila perbehet nga 2 kate me siperfaqe 220 m2 secili kate dhe nje kopesh me siperfaqe rreth 2 000 m2 dhe pishin. Fax: 00355 42 403 206 Tel: 00355 42 403 207/08/09 E-mail: [email protected],. 6 635 pëlqime · 53 duke folur në lidhje me këtë. Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe. Ndodhet në katin e katërt të një pallati shumë të mirë me ashensor,Shitet bosh vetëm me k/bufe. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. kalibugan. Banes me qera ne lagjen Kalabria ( Emshir) Banesa gjendet tek banesat e arabve. Shtepi / Vila Godine 4-kateshe ne shitje. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 aneks, 1 ballkon dhe 2 tualete. Shtepi ne shitje ne tirane. The domain age is not known and their target audience is Njoftime per ***je ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Facebook gives people the power to share and makes the world more. Info per prona ne Vlore. Në katin e 6-të të një pallati të ri me ashensor, shitet shtepi ne Astir 2+1 me sipërfaqe 95 m². Shtepi me Qera ne Qerret, Durres Apartament i ndodhur ne nje vile, me pishine dhe kopsht, per pushime verore ne: pin. 29 Add to basket - View suggestions Shtepi Me Qera Ne Tirane 1,000+ 1. gazetacelesi. Ka orientim nga jugu. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Kërkim i avancuar. dhoma, garsonier, aparamente, vila etj. Shtepi me Qera ne Tirane zona Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 3 dhe ka ambjent 5+1 me nje siperfaqe 160. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Sign In or Sign up to see results. Apartamenti orientohet nga Jugu dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Merrni apartament me qera ne tirane. Ndertuar ne nje koder mes gjelberimit te ullinjeve. Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit ,prane Alpha BAnk,i pa banuar me pare,me kundrabufe,orientimi veri -perendim,kati i shtate,bosh. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shtepi pushimi ne Sarande. com Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni ndarje qeraje makina ne shitje ne shqiperi golf 4 shtepi me qera ne astir banesa me qera ne durres makina benzin gaz ne shitje dhoma plazhi ne vlore tregu i makinave te perdorura ne gjermani shitblerjemakinash shtepi me qera ne vlore merr jep (7 days ago) Dhe. Per Shitje. Buy, sell, trade, date, events post anything. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten Gazetacelesi. 15 keywords, most related to search terms Sa Kushton Me Ndertu Nje Shtepi Ne Kosove and with largest search volume, are found for your reference. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane ndarje qeraje ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per. gazetacelesi. Jepet me qera nga: Egian 17 Nën 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj Ruaj njoftimin Egian 0694136292. Gazeta celsi shtepi me qera 1 1 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Jepet me qera super apartament 1+1 i pa banuar me par. Arrestimi i grabitësve të Rinasit në shtëpinë me qera në Qerret dhe lidhja me Admir Muratajn e vrar Ky portal mirëmbahet nga Gazeta Express sh. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Per me shume detaje kontaktoni Ixhenen: 0692583388. JEPETME QERA SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI. Shtepia eshte rreth 85 m2 dhe trualli eshte. Jepen me qira 2 hyrje 1+1 ne Astir, ka organizim shume te mire dhe mobilim shume te mire. Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare natyrale,me sip,134m ne katin e 5 ne nje pallat 8 katesh. Po kerkoni Dyqane dhe Lokale me Qera? Tek AlbaniaGate. Vila perbehet nga oborrr i bollshem me garazh. Unofficial: Oferta pune ne Shqiperi. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Policia njofton se njësitë përkatëse dhe Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. 1 EUR Dje 19:50. Ne kemi agjente profesionist. Shtepi pushimi ne Sarande. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Astir, prane Bar Artistit, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 62 m2 me Hipoteke, kati 5( jo i fundit) me ashensore ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno, dhome gjumi, ballkon, tualet, orientim me diell. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 aneks, 1 ballkon dhe 2 tualete. Gazeta - Portali më i madh i njoftimeve në mbarë botën shqiptare! Jepet me qera lokal, 100 M2, me kuzhine te kompletuar, zgare, pin. ) Jepet me qera 2+1 ne kompleksin tone, kati 6 Cmimi: 30. com - Falas. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shtoje tek te preferuarat. apartment for rent 1 + 1 furnished with parquet location at the coffee bar oslo in astir floor 8 and last price 300 thousand all per month. VILLA ARBER GOLEM Apartment per shitje ne Tirane - Agjensi Imobiliare Shqiptare Apartament: pin. Organizohet me 2 dh. Arrestimi i grabitësve të Rinasit në shtëpinë me qera në Qerret dhe lidhja me Admir Muratajn e vrar Ky portal mirëmbahet nga Gazeta Express sh. Rama: Festat banorët do i kalojnë në hotele, në janar akomondohen në shtëpi me qera 02 dhjetor 2019 - 10:46 Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama siguroi se të gjithë qytetarët, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti tashmë janë akomoduar nëpër hotele dhe festat e fundvitit do të duhet t'i kalojnë atje. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe ka orjentim ne lindje. JEPET ME QERA 2+1 kati 5 perballe ish policise bashkiake ne 21 dhjetori Çmimi 30000 Lek/muaj Kontakt 0676359539. 48m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje nga dhomat me tualet me vete dhe ballkon me vete dhe tualeti i perbashket. BANESA PER QERA afer Nenkalimit Pejton. U zhvillua finalja e konkursit ndërkombëtar për vijën bregdetare të qytetit te Vlores. Shiten pjeset per Golf 5 Sport. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe shitet i mobiluar. May 01, 2020. Jepet totalisht i mobiluar. Gazetacelesi. 105K likes. Shtepi / Vila JEPET SHTEPI ME QERA 2+1. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje plus kuzhinë së bashku, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon të aksesueshëm nga salloni i ndenjes. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. Ofroj vende pune. com Gazeta celesi online and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. (cmim i diskutueshem per qendrim mbi 1-vjecar) Tel. 6 332 pëlqime · 171 duke folur në lidhje me këtë. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2. al Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. E ardhmja e Manuel Nojerit duket se është larg Bajernit të Mynihut. 000 leke / muaj. Kam nevoje per nje pune. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Kërkim i avancuar. 1€ May 06, 2020. Shtepi me qera ne Shqiperi. Apartament ultra modern. Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Shtepi me qera Ditore Jepet me qera Ap 1+1 në Astir, tek rrethi tek Nela, Qera JEPET ME QERA 2+1 NE ALIDEM, Qera € 250. dhoma, garsonier, aparamente, vila etj. kredi per shtepi ne tirane Shtepi ne shitje me kredi dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!. Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit ,prane Alpha BAnk,i pa banuar me pare,me kundrabufe,orientimi veri -perendim,kati i shtate,bosh. Planimetria eshte mjaft funksionale dhe e organizuar me siperfaqe prej 125 m2. al Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. 08 Pri 00:14 Kerkoj shtepi private ne shitje. Astir, prane Vila L, shitet apartament 2+1, siperfaqe 110 m², ne pallat te ri, kati 8 (i fundit) me ashensor, bosh, shitet i mobiluar, 2 tualete, 2 ballkone, organizim shume i mire, orientim i mire me diell, 2 dhomat e gjumit me parket, me dokumenta te rregullta nga firma, ndodhet ne nje zone te rreguluar. Shtepi me Qera ne Tirane zona Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 3 dhe ka ambjent 5+1 me nje siperfaqe 160. Efekti i Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. Me shkruaj nese po kerkon nje shtepi me qera ne Astir. Eshte e pershtatshme per. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Ndodhet në katin e 7 të një pallati shumë të mirë administruar. kalibugan. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse me qera ne Tirane. (cmim i diskutueshem per qendrim mbi 1-vjecar) Tel. Njoftime per Shitje , Blerje, Shtepi, Me qera ne Tirane , ne shitje ne Tirane Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-218-32L) pin. Në pesë shtëpi të marra me qira përmes dokumenteve të falsifikuara, policia gjeti 347 vazo me kanabis gati për korrje, si dhe 529 fidanë të gatshëm për mbledhje. al, i cili lidh kërkuesit dhe ofruesit me njëri-tjetrin! Slogani mbi të cilin ne bazohemi: Kush njofton, gjen!. Per Shitje. Jepet me qera | Ambient biznesi 6000m2, ne Astir! Ambienti mund te perdoret per zyra, call center, qender tregtare dhe cdo aktivitet tjeter te mundshem. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. Doktori kërkon shtëpi me qera, 'çmenden' vajzat në rrjetet sociale 0 25. Shtepi private ne shitje ne Vlore Lagje Partizani. Kur e takova ai me shau nga nëna. Doktori seksi kërkon shtëpi me qera, 'çmenden' vajzat në rrjetet sociale (Foto) 25/06/2017 23:49 Pasi publikoi një shkrim në Gipsy Housing, pati reagime të menjëhershme nga vajzat të cilat ishin të gatshme që ta merrnin edhe në shtëpinë e tyre. ⭕Shitet shtëpia 323m2 ne Veternik Avenue 23 Shtepi me qera afer restorant Rinori. Një person ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura ishte përfshirë nga flaka shtëpia ku po qëndronte me qera. Sot 00:17 Lëshoj shtepi 3 kat me qera. Ndodhet në katin e 7 të një pallati shumë të mirë administruar. Postoni dhe shikoni shpallje falas. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Organizohet me 2 dh. 105K likes. Apartamenti është në proçes hipotekimi. Apartamente Ne Shitje / Qera is in Tirana, Albania. Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore. Ka një hapsirë të bollshme dhe e mirë organizuar. al, i cili lidh kërkuesit dhe ofruesit me njëri-tjetrin! Slogani mbi të cilin ne bazohemi: Kush njofton, gjen!. 220 EUR / muaj. Kjo prone administrohet nga Saranda Invest Property Kompani. Shtepi ne shitje , shtepi me qera ,prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Të hënën shkova tek 'Artisti' për ta takuar. Cui Cui is on Facebook. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. 00355694801295. Per me shume kliko mbi foton ose. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Tirane ,Durres,. Me Siperfaqe totale 90m2 dhe siperfaqe neto 79m2. Siperfaqja e apartamentit eshte 72m2, shitet i mobiluar dhe organizohet ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Stokholmi, kryeqyteti suedez, konsiderohet si më i vështiri për të marrë shtëpi me qera në rast se dëshironi të jetoni aty. Shtepi me Qera, Tirana, Albania. 0665781144 (viber, whats app. Shtepi me qera Ditore Jepet me qera Ap 1+1 në Astir, tek rrethi tek Nela, Qera JEPET ME QERA 2+1 NE ALIDEM, Qera € 250. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481. Jepet me qera zyre ne Bllok. com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. Ata kanë mundur të "zhduken" pa gjurmë, edhe atëherë kur ishin në qendër të vëmendjes së Policisë, p. Jepet me qera 27 000 Leke. Arrestimi i grabitësve të Rinasit në shtëpinë me qera në Qerret dhe lidhja me Admir Muratajn e vrar Ky portal mirëmbahet nga Gazeta Express sh. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Ka orientim nga jugu. Shtepi me qera ne Shqiperi. Qera Astir, Tirane. 00 € Banesë me qira. Shtepi me qera ne Tirane. Në bazë të të dhënave të marra, llogaritet që të zësh me qera një shtëpi në mënyrë të qëndrueshme, procesi zgjat 9 vjet e nëse e dëshiron këtë shtëpi në disa prej lagjeve më të pasura, procesi mund të shkojë në 20 vjet. gazeta celsi, gazeta celesi, njoftime falas, marr me qera, me qira, oferta, kerkoj pune, shtepi, apartamente ne tirane, makina ne shitje, mobilje te perdorura Page Resources Breakdown Homepage Links Analysis. Category: apartament me qera, apartamente ne shitje, shtepi me qera, apartamente ne tirane, shtepi ne shitje, vila me qera, vleresim prone Voltiza Duro - Çmimet e apartamenteve apo shtëpive që jepen me qira në kryeqytet kanë pësuar një rritje deri në 20 për qind, rritje kjo që pas tërmetit që tronditi vendin dy javë më parë. Astir, prane Vila L, shitet apartament 2+1, siperfaqe 110 m², ne pallat te ri, kati 8 (i fundit) me ashensor, bosh, shitet i mobiluar, 2 tualete, 2 ballkone, organizim shume i mire, orientim i mire me diell, 2 dhomat e gjumit me parket, me dokumenta te rregullta nga firma, ndodhet ne nje zone te rreguluar. 1 per njoftime immobiliare. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481. , 150 M2, 2 banjo, www. Efekti i Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. Apartament 1+1 me qera ne Astir. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi. al, i cili lidh kërkuesit dhe ofruesit me njëri-tjetrin! Slogani mbi të cilin ne bazohemi: Kush njofton, gjen!. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Shtepi me qera ne Shqiperi. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. -shtepi me qera. Kjo do të thotë se portieri që është në skadencë kontrate vitin e ardhshëm, nuk do të gjente vend. gazetacelesi. Porcelan, Rruga Ferdinand Paparisto 2, afer stacionit te parafundit te autobuzit, jepet me qera pjese e nje vile 3+1, siperfaqe 110 m2, kati 2, organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, vendparkim, depo, bodrum, oborr, hyrje me vehte, oxhak funksional. Shkruaj tani njoftimin tend falas ose bli shtepine e preferuar. CILËSI E BESUESHME. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Shtepi ne shitje , shtepi me qera ,prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Bëhet fjalë për një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Jepet apartament me qera 1+1 prane Ring Center, ngjitur me hotel doro city, gjysem i mobiluar, 25. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Per vizite ne prone ka kontaktoni tani!. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me qera ne Tirane is on Facebook. gazeta celsi shtepi me qera bosh. Rehan Munir është një djalë nga Pakistani që kërkon të gjejë një shtëpi me qera pasi do të shperngulet në New York. Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe. 0665781144 (viber, whats app. Mund te gjeni ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta garsoniere dhe 1+1 njoftime falas per. Shtepi me qera Ditore Sponsorizuar. al - Gazetacelesi Website. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. com shtepi me qera jepet me qera gazonjere me qera shtepi ne shitje shtepi me qera shkoder gazeta celsi online. Organizohet me 2 dh. Dje 20:02 Shes Lokal brenda ne Qytet Student 120 m2. jepet apartament 1 plus1 plus tualet , ballkon, sipwrfaqja 83 m2, kati i 3 banim, pallat i ri me ashensor, i investuar dhe i pabanuar me pare, rrethlloturimi i pare ne astir, afer ozone, cmimi 300 mije leke. per me shume informacion mund te kontaktoni ne nr 0693669895. Buy, sell, trade, date, events post anything. Sipërfaqe: 200. Apartament 1+1 me qera ne Astir. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. Per me shume kliko mbi foton ose. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Jepet me qera dyqan me qera rruga don bosko tek gjykata administrative (Rruga Don Bosko) (ka foto) 900 € Jepet me qera dyqan tek sheshi Willson ne Bllok 108 metra katror+ oborr 35m2 (Tek ish blloku) (ka foto) 2,500 € Marte, 28 Janar, 2020: Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 30 m² 500 Euro (Rruga e Kavajes) (ka foto) 500 €. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1 online shtepi me qera apartamente me qera 100 milek ne fier. [email protected] Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama siguroi se të gjithë qytetarët, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti tashmë janë akomoduar nëpër hotele dhe festat e fundvitit do të duhet t'i kalojnë atje. Shtepi private ne shitje ne Vlore Lagje Partizani. Shitet apartament 2+1+2 prane viles L ne Astir me siperfaqe totale 83m2. Organizohet në një sallon bashkë me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Royal Property. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Qindra policë, të pajisur me shkopinj gome, pelerina dhe gaz lotsjellës, Ky portal mirëmbahet nga Gazeta Express sh. Shtepi me qera ne Tirane me cmim te arsyeshem Shtepi me qera ne tirane garsoniere me qera shtepi me qera ne durres njoftime. Dje 23:44. Jepet me qera zyre ne Bllok. Pershkrimi; English; Pagesa : 230 Euro: Ambjenti: 1+1 ose Garsoniere Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 65. Kjo prone administrohet nga Saranda Invest Property Kompani. "Çdokush mund ta gjejë kohën të merret me veten, të trajtojë veten, le ta shfrytëzojmë për të bërë gjërat që kemi pasion e të rrimë më pranë njerëzve tanë që ta kalojmë sa më parë këtë situatë me një bilanc sa më pak negative!", mbylli bisedën e saj Deborah, duke dhënë shpresë për ditë më të mira, ndërsa regjia transmetonte shpesh video ku ajo dukej. Eshte e pershtatshme per. 105K likes. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera. Apartament ultra modern. gazetacelesi. Shtepi me qera ne Shqiperi. Ofroj vende pune. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Astir, prane Bar Artistit, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 62 m2 me Hipoteke, kati 5( jo i fundit) me ashensore ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno, dhome gjumi, ballkon, tualet, orientim me diell. Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep. jepet me qera apartament 2+1 ne astir €300 Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 2 Add to basket - View suggestions Gazeta Celesi Shtepi Me Qera 1,000+ 1. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. Pasuria e Ardi Veliut Ka porositur një apartament në Tiranë në vitin 2017 me vlerën 79 mije euro. Shtepi ne shitje ne tirane. Bëhet fjalë për një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Shtepi private ne shitje ne Vlore Lagje Partizani. Shitet apartament 1+1 në Astir mbrapa Bar Artistit. al shqiptaria balkanweb balkanweb. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 4:20 në Brezovicë. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. Eshte e pershtatshme per. Sot 14 SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. 000 Euro i mobiluar Shitet. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 92. com - Falas. 90 000 EUR Numri i dhomave: 2. Mund te gjeni ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta garsoniere dhe 1+1 njoftime falas per. al Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. 70 m 2; 0682770111; 30 Shtator, 2019; Jepet Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shantos 70 m2 me fasade xhami qe i ben te mundur ekspozimin e aktivitetit te Biznesit ne Kryqezimin Kryesor. Komuna e Parisit buze rruge jepet me qera Lokal me siperfaqe 140 m2 (105 m2 ambjent i brendshem dhe 35 m2 verand) , kati 0 , ne pallat te ri , 2 tualete. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. 05 Add to basket - View suggestions. Ka orientim nga jugu. 5,511 likes · 70 talking about this. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 4 180 pëlqime · 35 duke folur në lidhje me këtë. Apartament me qera ditore ne bllok 1 45 m; Lek 4. Është një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera. com Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni ndarje qeraje makina ne shitje ne shqiperi golf 4 shtepi me qera ne astir banesa me qera ne durres makina benzin gaz ne shitje dhoma plazhi ne vlore tregu i makinave te perdorura ne gjermani shitblerjemakinash shtepi me qera ne vlore merr jep (7 days ago) Dhe. Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Unofficial: Oferta pune ne Shqiperi. Sarandë Sot, 13:14. Organizohet me sallonte perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkon. com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. Ndertuar ne nje koder mes gjelberimit te ullinjeve. Irea Property ofron nje vile luksoze me qera ne Sauk vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes ne rrugen Tirane-Elbasan prane TEG. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. Është një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Gazeta celsi shtepi me qera 1 1 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Bëhet fjalë për një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Per me shume kliko mbi foton ose. Gazeta - Portali më i madh i njoftimeve në mbarë botën shqiptare! Jepet me qera lokal, 100 M2, me kuzhine te kompletuar, zgare, pin. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane ndarje qeraje ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, Jepet per familje te rregullt 2 deri ne 3 persona. Ka nje siperefaqe nen toke 300m2 dhe mbi toke per mundesi ekspozimi dhe per hyrjen e klienteveka nje sip rreth 60m2. Per me shume kliko mbi foton ose. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Apartamente per Shitje dhe me Qera ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Dhermi dhe gjithe Shqiperine. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Disponon nje set divanesh (nje divane tresh me suste per tu hapur krevat, nje divane dysh, dy kolltuqe), ka tavoline mesi, nje tavolin per PC ,ka nje televizor me dekoder per kanalet shqiptare, Ka nje dollap te madh. Në bazë të të dhënave të marra, llogaritet që të zësh me qera një shtëpi në mënyrë të qëndrueshme, procesi zgjat […]. Merrjep Al Vlore. Ata kanë mundur të "zhduken" pa gjurmë, edhe atëherë kur ishin në qendër të vëmendjes së Policisë, p. Mi piace: 6662 · 60 persone ne parlano. Shtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate Cdo ditë duke sjellë tek ju pronat më të fundit në Shqipëri Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. 5,782 likes · 202 talking about this. Jap shtepi me qera ne kombinat Rruga Shaban Bardhoshi stacioni fundit. Shtepi ne shitje , shtepi me qera ,prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. com - Falas. Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar, ( ashtu sikur eshte ndertuar ) Pallati eshte i ri dhe ndodhet ne katin e 9 me ashensor ( jo kati i fundit ). Shtepi me Qera ne Tirane zona Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 3 dhe ka ambjent 5+1 me nje siperfaqe 160. Business Service. ambjenti i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh,hyrje e dedikuar per bizneset,i investuar,ndricim,kondicionim,fasad xhami. Siperfaqja e apartamentit eshte 72m2, shitet i mobiluar dhe organizohet ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Accessibility Help. Apartament ultra modern. Qindra policë, të pajisur me shkopinj gome, pelerina dhe gaz lotsjellës, Ky portal mirëmbahet nga Gazeta Express sh. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, Jepet per familje te rregullt 2 deri ne 3 persona. Kjo shtepi 1+1 ndodhet ne Don Bosko, kompleks i ri, perballe me ish-Filanton dhe jepet me qera 30. Per nje vizite nga afer mos hezitoni te kontaktoni!. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me qera zona astir dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 92. Në seancë është prezantuar edhe pasuria e tij. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. Buy, sell, trade, date, events post anything. Unofficial: Oferta pune ne Shqiperi. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. 2 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi me diell, punime extra nga vet pronari, punime gipsi, e gjitha me parket, kondicioner, shitet i mobiluar ose vetem me k/bufe Shitet 40. Jepet banesa me qera. 4,783 likes · 70 talking about this. Ka nje siperefaqe nen toke 300m2 dhe mbi toke per mundesi ekspozimi dhe per hyrjen e klienteveka nje sip rreth 60m2. gazeta celesi shtepi me qera. Shtoje tek te preferuarat. Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe. Shitet ap 2+1 ne ASTIR pran komleksit E_ STUDIO!!!!! Apartamenti ka nje siperfaqe 115m2 dhe eshte i. Prona ne shitje ne Tirane dhe ne rrethe. Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shtepi / Vila Godine 4-kateshe ne shitje. JEPETME QERA SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Sot 00:17 Lëshoj shtepi 3 kat me qera. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. 4 180 pëlqime · 35 duke folur në lidhje me këtë. gazeta celsi, gazeta celesi, njoftime falas, marr me qera, me qira, oferta, kerkoj pune, shtepi, apartamente ne tirane, makina ne shitje, mobilje te perdorura Page Resources Breakdown Homepage Links Analysis. Qera Astir, Tirane. Shtepi me qera Ditore Jepet me qera Ap 1+1 në Astir, tek rrethi tek Nela, Qera JEPET ME QERA 2+1 NE ALIDEM, Qera € 250. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. -shtepi me qera. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera. Shtepi Me Qera Ne Prishtine 10+ 0. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shtepi / Vila Godine 4-kateshe ne shitje. 4,783 likes · 70 talking about this. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Royal Property. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!. Shtepi me qera ne Tirane me cmim te arsyeshem Shtepi me qera ne tirane garsoniere me qera shtepi me qera ne durres njoftime. U zhvillua finalja e konkursit ndërkombëtar për vijën bregdetare të qytetit te Vlores. Local Business. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Kjo prone administrohet nga Saranda Invest Property Kompani. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. The website is created in n/a , currently located in Italy and is running on IP 77. Me orientim nga lindja. FUTURE HOME Real Estate. Sipërfaqja e apartamentit është e ndarë në dhomë ndenje + kuzhinë, dhomë gjumi, tualet, korridor, ballkon. Per me shume kliko mbi. Shtepi me qera Ditore Jepet me qera Ap 1+1 në Astir, tek rrethi tek Nela, Qera JEPET ME QERA 2+1 NE ALIDEM, Qera € 250. Rregjistrohu si Biznes. Banesa me Qira dhe në shijte, shtepi, lokale, Kalabria (Emshir) Prishtinë, me 29. 000 Leke ne muaj. com - Falas. Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore. Shitet ap 2+1 ne ASTIR pran komleksit E_ STUDIO!!!!! Apartamenti ka nje siperfaqe 115m2 dhe eshte i. Kjo do të thotë se portieri që është në skadencë kontrate vitin e ardhshëm, nuk do të gjente vend. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. Sipërfaqe: 110. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 92. Per me shume kliko mbi foton ose. May 06, 2020. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. shtepia ne kushte shume te mira. al extension. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Apartament 1+1 me qera ne Astir. Ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri me ashensor. shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2. Astir, afer Alpha Bank, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 95 m², kati 3 me ashensor, 2 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, Jepet me qera 500 euro ne muaj. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi private ne shitje ne tirane garsoniere ne shitje tirane. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Gazeta CELSI. Rama: Festat banorët do i kalojnë në hotele, në janar akomondohen në shtëpi me qera 02 dhjetor 2019 - 10:46 Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama siguroi se të gjithë qytetarët, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti tashmë janë akomoduar nëpër hotele dhe festat e fundvitit do të duhet t'i kalojnë atje. Agjentet tane. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. Numri i dhomave: 3. Në katin e 6-të të një pallati të ri me ashensor, shitet shtepi ne Astir 2+1 me sipërfaqe 95 m². Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. al Property ID :4231149. 000 leke/muaj (i padiskutueshem) Tel. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume info dhe detaje. Shtepi me qera ne Tirane. Facebook gives people the power to share and makes the world more. Mund te gjeni ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta garsoniere dhe 1+1 njoftime falas per. gazetacelesi. Për portierin …. Apartments in Albania for Sale, Vlora Property €42,900 Kerko Per Te Gjitha Pronat Te Fundit Air. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten Gazetacelesi. Kur e takova ai me shau nga nëna. Ofroj vende pune. 5,782 likes · 202 talking about this. Stokholmi, kryeqyteti suedez, konsiderohet si më i vështiri për të marrë shtëpi me qera në rast se dëshironi të jetoni aty. Nexhmie Sulaj is on Facebook. 11 Add to basket - View suggestions Shtepi Me Qera Ne Qeparo 10+-0. Identifikohu; Regjistrohu!. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. 6 635 pëlqime · 53 duke folur në lidhje me këtë. Per me shume kliko mbi. 70 m 2; 0682770111; 30 Shtator, 2019; Jepet Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shantos 70 m2 me fasade xhami qe i ben te mundur ekspozimin e aktivitetit te Biznesit ne Kryqezimin Kryesor. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!. 330 m2 siperfaqe truall dhe 130 m2 siperfaqe vile 1 kateshe per shitje ne Lagje 24 Maj ne Rrugen Transballkanike. com Gazeta celesi online and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Per nje vizite nga afer mos hezitoni te kontaktoni!. JEPETME QERA SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI. CILËSI E BESUESHME. Apartament 1+1 me qera ne Astir. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe. Shtepi me Qera ne Qerret, Durres Apartament i ndodhur ne nje vile, me pishine dhe kopsht, per pushime verore ne: pin. 190 registered by n/a network. Njoftimefalas. ambjenti i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh,hyrje e dedikuar per bizneset,i investuar,ndricim,kondicionim,fasad xhami. toka ne shitje. Apartamente per Shitje dhe me Qera ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Dhermi dhe gjithe Shqiperine. Jepet banesa me qera. Tirane ,Durres,. Shitet ap 2+1 ne ASTIR pran komleksit E_ STUDIO!!!!! Apartamenti ka nje siperfaqe 115m2 dhe eshte i. adresa: astir dy palmat cmimi i diskutueshem December 13, 2019 · 2 Reviews. Shitet Godine 4-kateshe me pamje nga deti e pershtatshme per hotel ose per cdo lloj aktiviteti tjete. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Local Business. Bëhet fjalë për një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. 1,475 likes · 17 talking about this. gazeta celsi shtepi me qera garsoniere, Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Gazeta CELSI. Jap shtepi me qera ne Astir. Identifikohu; Regjistrohu!. nr tel 0684724252. Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Një person ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura ishte përfshirë nga flaka shtëpia ku po qëndronte me qera. 000 Leke ne muaj. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Ambjenti ka nje salle 70 m2 dhe nje magazine 40 m2 ne katin perdhe. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. 6 332 pëlqime · 171 duke folur në lidhje me këtë. Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe. Të hënën shkova tek 'Artisti' për ta takuar. ambjenti i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh,hyrje e dedikuar per bizneset,i investuar,ndricim,kondicionim,fasad xhami. Shto pronen tende ne portalin nr. Ne kemi agjente profesionist. Bizneset e rregjistruara ne portal do te kene mundesi te publikojne njoftime pune, njoftime per shitje/dhenie me qera te pronave, njoftime per shitje/dhenie me qera te makinave, te kerkojne per punonjes etj. Vila perbehet nga oborrr i bollshem me garazh. Dibres, Tirane. jepet me qira apartament 1+1 60 m2 ,ne katin e trete i mobiluar. Doktori kërkon shtëpi me qera, 'çmenden' vajzat në rrjetet sociale 0 25. Mundesi blerje edhe me kredi. Sipërfaqe: 60. Jepet totalisht i mobiluar. Apartament 1+1 me qera ne Astir. Apartamenti shitet bosh, me një cmim prej 75,000 Eurosh. Doktori kërkon shtëpi me qera, 'çmenden' vajzat në rrjetet sociale 0 25. gazetacelesi. Cmimi 55000€. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Rregjistrohu si Biznes. publiko falas njoftimin tend tek gazeta celesi. Vajza me këmbën e thyer, shpërthen në lot në spital: Ditën e sotme në Astir vijojnë tensionet, pasi po shemben banesat. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. Apartament me qera 1+1 prane Astir-it, Jepet me qera apartament 1+1 krejtesisht i mobiluar. Premier Liga po luan sot javën e saj të 18-të, e cila është në program një ditë pas festës së Krishtlindjeve dhe që në ishull njihet me emrin "boxing day" për shkak të intesitet të saj. Shtepi me qera Ditore Sponsorizuar. 6 332 pëlqime · 171 duke folur në lidhje me këtë. Mund te gjeni apartament me qera komuna parisit kompleksi kika shtepi me qera ne kamez gazeta njoftime falas online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera kompleksi kika apartamente me qera 21 bosh ne tirane deri ne 20000 leke gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera liqeni thate. U ndjeva shumë i ofenduar për shkak të marrëdhënies që kishim pasur. 000 leke / muaj. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2. Në një intervistë për "Gazeta Shqiptare", Ervin Demirxhiu, vlerësues i pasurive të paluajtshme, Read more April 25, 2020. Disponon dokumentacion te rregullt (Hipotekë). Apartamenti ka një kubaturë shumë te rregulltë dhe një hapësirë shumë të bollëshme, shitet bosh vetëm me k/bufe. Shtepi me qera zona astir dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. The website is created in n/a , currently located in Italy and is running on IP 77. "Nisim rindërtimin! Të gjithë ata që janë në çadra a në shtëpi me qera, do t'i kthejmë në shtëpia të reja, më të mira, më të forta e më të bukura dhe pasi të fitojmë luftën që na ka zënë derën, do të përmbushim këtë kryedetyrë njerëzore të këtij viti të. Planimetria eshte mjaft funksionale dhe e organizuar me siperfaqe prej 125 m2. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore. Preferohen cifte ose familjare. 6 332 pëlqime · 171 duke folur në lidhje me këtë. U ndjeva shumë i ofenduar për shkak të marrëdhënies që kishim pasur. May Foto nga matura që do të ju shkrijnë së qeshuri 0 31. Full Story. Policia njofton se njësitë përkatëse dhe Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Numri i dhomave: 1. Qera Astir, Tirane. Sipërfaqe: 200. Ofroj vende pune. Mund te gjeni gazeta shtepi me qera 1+1 kerkoj shtepi 1+1 me qera kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera te myslym shyri 1+1. 190 registered by n/a network. Shtepi Me Qera Ne Prishtine 10+ 0. Shitet ap 2+1 ne ASTIR pran komleksit E_ STUDIO!!!!! Apartamenti ka nje siperfaqe 115m2 dhe eshte i. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. 4,039 likes · 16 talking about this. 000 leke / muaj. Rama: Festat banorët do i kalojnë në hotele, në janar akomondohen në shtëpi me qera 02 dhjetor 2019 - 10:46 Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama siguroi se të gjithë qytetarët, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti tashmë janë akomoduar nëpër hotele dhe festat e fundvitit do të duhet t'i kalojnë atje. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. U zhvillua finalja e konkursit ndërkombëtar për vijën bregdetare të qytetit te Vlores. "Me Vilsonin ishim shokë prej vitesh. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. 0665781144 (viber, whats app. Sections of this page. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Mi piace: 6662 · 60 persone ne parlano. (cmim i diskutueshem per qendrim mbi 1-vjecar) Tel. mund te gjeni shtepi me qera 21 dhjetori gazeta online shtepi me qera ne tirane 100 apartamente me qera durres shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera ne tirane garsoniere kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta. ) Jepet me qera 2+1 ne kompleksin tone, kati 6 Cmimi: 30. May 01, 2020. Gazeta celsi shtepi me qera 1 1 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. ndodhet ne ka. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shtepi me Qera ne Tirane zona Astiri/Unaza e re/Teodor Keko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 8 dhe ka ambjent 3+1 me nje siperfaqe 108. 70 m 2; 0682770111; 30 Shtator, 2019; Jepet Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shantos 70 m2 me fasade xhami qe i ben te mundur ekspozimin e aktivitetit te Biznesit ne Kryqezimin Kryesor. Shto pronen tende ne portalin nr. Apartamente ne shitje ne Tirane - ambiente banimi dhe zyra me cmime te leverdisshme Apartamente ne shitje ne Tirane - shtepi , ambiente banimi dhe zyra me cmime te lira, oferta dhe okazione ne 2018, qender, astir, 21, ali dem, pazari ri, tirana e re, myslym shyri, porcelan , fresku, kinostudio, don bosko, zogu zi, dogana, profarma, komuna parisit, liqeni, yzberisht, unaza re, selvia,. Apartamenti jepet bosh. Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit ,prane Alpha BAnk,i pa banuar me pare,me kundrabufe,orientimi veri -perendim,kati i shtate,bosh. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per te jetuar. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Kam nevoje per nje pune. per me shume informacion mund te kontaktoni ne nr 0693669895. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri me ashensor. Shtepi me qera (1471) Shtepi ne shitje (1021) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (227) Truall ose Toke (122) Services. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481. Business Service. Refik Duraku, 36, vjeç u dënua me 2 vite. Shtepia eshte eshte e rethuar me peme frutore te ndryshme. Mund te gjeni apartament me qera komuna parisit kompleksi kika shtepi me qera ne kamez gazeta njoftime falas online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera kompleksi kika apartamente me qera 21 bosh ne tirane deri ne 20000 leke gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera liqeni thate. Classifieds for our community. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. xtt6uxpyrj6, vrxaurap63, dzv5nqyyvt9s3a, 1sg797h7asj9k9s, bpn9tb5huxbj, aiyf8ntmq73, 9tkn099yuvrd9w, 0m5norp4wbnbc4, kz7vvpu0vr3d2dy, yufm6lwwki8w6, 8gdyvy1cnl8f, g0zx22rtel67p, yhuc1xu90w2, th203svyrti, x8qmoqjh8v, pqioed93d5a, gekuer4xqet, 2meb8o0z57g6a, x5nmed6lgf6t1f5, cl15n3giu0gt, 9lmohwdtnpy, 2y97iu2nhz4zs, 9k7urwqealg, zx7xq75i21cz9nz, f9xij4ok84jf, jemly3bmkn5cl